BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

PIEGĀDES VEIDI

PIEGĀDES VEIDI

Piegāde tiek nodrošināta caur SIA DPD Latvija – preču piegāde ar kurjeru līdz durvīm. Piegādes summa tiek aprēķināta atkarībā no konkrētā pasūtījuma.

PIEGĀDES VEIDI

Pasūtījumus izsūtām 2-5 dienu laikā kopš pasūtījuma izdarīšanas brīža (brīvdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījumu piegādes laiks Latvijas teritorijā ir 2–4 dienas kopš pasūtījuma izsūtīšanas brīža, taču ārpus Latvijas teritorijas piegādes laiks ir 7-14 dienas. Izpārdošanas laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt vairāk laika nekā parasti, Latvijā 4-10 dienas, ārpus Latvijas teritorijas 10-21 diena.

Lūdzu, ņemiet vērā:

 • Piegādes tiek veiktas darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādiet tādu saņemšanas adresi, kurā varēsiet atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienas laikā.
 • Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visa vajadzīgā papildinformācija, piemēram, durvju kods, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
 • Noteikti jānorāda pareizs tālruņa numurs.
 • Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības pieprasīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti un ierakstītu dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.
 • Neskatoties uz to, ka saprāta robežās darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi noteiktajā laikā, dažreiz ir iespējami kavējumi. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu. Per La Camill nav atbildīgi par muitošanas procedūrām.

PIEGĀDES IZMAKSAS

 • Piegāde Latvijā 5€
 • Piegāde Baltijas valstīs – 10 €
 • Piegāde Eiropā (izņemot Latviju un Baltijas valstis) 25€
 • Piegāde ārpus Eiropas 45€

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Precēm jābūt nelietotām, tīrām, nesaburzītām un nesabojātām, kopā ar tām paredzētajām birkām. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, aizpildiet pirkumam pievienoto atgriešanas formu un to kopā ar preci nosūtiet uz adresi: “Per La Camill”, Iecavas iela 1-28, Rīga, Latvija, LV-1083, norādot vai preci vēlaties samainīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients. Izvēloties saņemt naudas atmaksu par pirkumu – pārskaitījums tiks veikts uz kontu, no kura tika apmaksāts pasūtījums. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

Ja vēlaties atgriezt produktu, kura iegāde nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmāt dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), ir jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlaties neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esat saņēmis bojātu preci vai preci, kuru neesat pasūtījis, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni +371 225 60 225.

Shopping Cart
0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšsReturn to Shop
  Scroll to Top