BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

MŪSU STĀSTS

Radot apģērbu un tā dizainu, Per La Camill autore lielāko vērtību piešķir apģērba izsmalcinātībai, elegancei un sievišķībai, tai pat laikā, maksimāli pievēršot uzmanību mūsdienu apģērba būtiskākajām niansēm – apģērbā justies brīvi un komforti.

Mūsu vērtības

Per La Camill kolekciju pamatā ir ērts apģērbs un jaunākās tendences, izceļot gan stilu, gan funkcionalitāti. Viena no zīmola pamatvērtībām ir radīt eleganta izskata kvalitatīvu apģērbu, kuru dizains un siluets izceļ ikvienas sievietes skaistumu un šarmu.

Mums ir svarīgi mūsu sievietēm piedāvāt kolekcijas, kuras izcels viņu sievišķību ne tikai svinīgos pasākumos, bet dos iespēju sievietei arī ikdienā justies komforti un izskatīties smalki un iekārojami. Per La Camill lielākā vērtība un akcents tiek vērsts uz apģērba ražošanas kvalitāti un izstrādi, kā arī izvēlētā auduma kvalitātes priekšrocībām.

Katrs apģērba modelis ir roku darbu radīts, balstoties uz nozīmīgākajām modes tendencēm un apģērba valkāšanas pamatvērtībām, tādām kā, ērtums, izskats, funkcionalitāte, dizaina krāsas un variāciju iespējas ikdienas garderobē.

Kāpēc Per La Camill?

Veidojot pašu zīmola logo un māksliniecisko noformējumu, īpaši ir izcelti abu meitiņu Amellas un Kamillas vārdu pirmie iniciāļi “A” un “C” – zīmola radītājas dzīves vērtīgākie dārgumi un viņas dzīves spožākās pērles. Burts “C” ir veidots no neregulāras formas pērlēm (dzīve bez robežām, bez laika termiņa), ar kurām rotaļājoties tās brīvi izkaisītas jebkurai neierobežotai dzīves formai. Savukārt burts “A” simbolizē piramīdu, kas apzīmē izaugsmi, augšupeju un vairo pozitīvo enerģiju.

“Perla” nozīme tulkojama arī daudz dziļākā formā, kur autore pilnībā atzīst un atbalsta sievietes vēlēšanos būt drosmīgai, neatkarīgai un spēcīgai, tai pat laikā, justies lolotai, lutinātai, pasargātai un mīlētai kā vērtīgam dārgakmenim – pērlei!

Pašai zīmola idejas autorei ir meitiņas, kuras viņu spēcināja, motivēja un iedvesmoja veidot dzīvi tā, lai ikdienas uzdevumi harmonizētu ar dvēseles sajūtām, iekšējo pasauli un uzdevumiem pret ģimeni. Šeit tapa arī ideja par meitiņas Kamillas enerģētiski pateicīgā un labskanīgā vārda iekļaušanu zīmola nosaukumā savijot to ar vārdu “Per La”. Tulkojumā no itāļu valodas vārds “Perla” nozīmē pērle, bet pārtulkojot no katalāņu valodas divu vārdu “Per la” tiešais tulkojums ir autors.

MODE TAVIEM SVĒTKIEM UN IKDIENAI

Ražots un radīts Latvijā

Gunitas Silantjevas dizainēts

Roku darbs - ar īpašu vērību katrā detaļā

Shopping Cart
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsReturn to Shop
    Scroll to Top